Debnenie okraja stropnej dosky

Pomôžeme vám zašalovať okraj akejkoľvek stropnej dosky

Debnenie okraja stropnej dosky PÚCHOV

Prečo debnenie okraja stropnej dosky od nás?

Všetko okamžite k dispozícii

Všetky potrebné komponenty pre stropné debnenie máme skladom a okamžite k dispozícii. Zavolajte nám a povieme si, kedy a kde budete stropné debnenie potrebovať.

Rôzne šírky a dĺžky debnenia

Na sklade máme 3S debniace dosky, nosníky H20 a stojky rôznych rozmerov, krížové i pomocné hlavy a trojnožky. Rýchlo a jednoducho s nimi zašalujete akýkoľvek strop pri stavbe či rekonštrukcii.

Plán kladenia zadarmo

Pošlite nám vnútorné rozmery či pôdorys podlažia a my vám bezplatne vypracujeme kladačský plán. Počet stojok a nosníkov optimalizujeme na minimum. Zadarmo dostanete aj oddebňovací olej.

Komponenty známych značiek

Prenajímame debnenie renomovaných a medzi stavbármi obľúbených značiek Doka a Peri. Fungujú ako stavebnicové systémy, vďaka čomu sa jednotlivé prvky dajú jednoducho kombinovať.

Dopravu vám zabezpečíme

Ak nemáte možnosť odviezť stropné debnenie svojím vozidlom alebo na prívesnom vozíku, stačí nám to povedať. Po dohode vieme zabezpečiť dovoz aj odvoz prenajatého stropného debnenia.

Cenová ponuka zadarmo

Vypracovanie cenovej ponuky na prenájom debnenia je zadarmo. Výsledná cena závisí od množstva požičaných prvkov a dĺžky doby prenájmu. Výška zálohy sa určí na základe dohody.

Debnenie okraja stropnej dosky PÚCHOV

Ponuka stropného debnenia

Debniace 3S dosky

Trojvrstvové laminované lepené dosky hrúbky 21 mm, ktoré zaručujú presný a hladký povrch. Máme ich v šírkach 25 a 50 cm. K dispozícii sú rôzne dĺžky: 100, 150, 200 a 250 cm. Ich kombináciou dosiahnete ideálne vyplnenie debniacej plochy.

Nosníky H20

Tieto nosníky prenajímame v dĺžkach 100, 145, 195, 215, 245, 260, 290, 330, 360 a 390 cm. Ich výška je 20 cm, šírka 8 cm. Variabilita rozmerov umožňuje minimálne prekrývanie nosníkov a úsporu na váhe debnenia.

Stojky

Výsuvné oceľové podpery máme pre stropy výšok 2,1 až 3,5 metra. Nahrubo (v rozmedzí 10 cm) sa nastavia pomocou zaisťovacieho kolíka, presná výška sa upraví integrovanou závitovou časťou.

Debnenie okraja stropnej dosky PÚCHOV

Postup pri debnení

3S dosky namažeme oddebňovacím olejom a pribijeme na steny (maximálne 60 mm klincami) do požadovanej polohy.

Priložíme hranoly, aby sme určili optimálne miesto na umiestnenie sťahovacích tyčí. Navŕtame diery D16m cez steny vo vzdialenosti približne 140 – 160 cm od seba.

Umiestnime tyče, nosníky H20, vzpery a matky.

Nosníky H20 napevno upevníme v požadovanej polohe z oboch strán matkami D100.

Presné horizontálne vyrovnanie vzpery zaručí vymedzovacia kocka hranola.

Nalejeme betón, v prípade potreby ho zhutníme vibrovaním.

Po 24 hodinách oddebníme, očistíme diely a z dosiek vyberieme klince

Debnenie okraja stropnej dosky PÚCHOV

Prenájom debnenia vám nestačí?

Šalung vám môžeme zmontovať a demontovať, prípadne dodať komplet betonáž stropu, venca či prievlakov na kľúč.

Debnenie PÚCHOV

Potrebujete pomôcť so stavbou?

Sme stavebná spoločnosť s takmer tridsaťročnou históriou. Za sebou máme kvantum úspešných projektov. Okrem prenájmu stropného debnenia vám pomôžeme s rôznymi druhmi stavebných prác, zabezpečíme vám stavbu na kľúč alebo dodáme ďalšie prvky pre debnenie vencov, okraja stropnej dosky či pre podopretie stropov.

Debnenie PÚCHOV

Fotogaléria