Stropné debnenie

Máme všetko, čo potrebujete k debneniu stropu

Debnenie okraja stropnej dosky PÚCHOV

Prečo stropné debnenie od nás?

Všetko okamžite k dispozícii

Všetky potrebné komponenty pre stropné debnenie máme skladom a okamžite k dispozícii. Zavolajte nám a povieme si, kedy a kde budete stropné debnenie potrebovať.

Rôzne šírky a dĺžky debnenia

Na sklade máme 3S debniace dosky, nosníky H20 a stojky rôznych rozmerov, krížové i pomocné hlavy a trojnožky. Rýchlo a jednoducho s nimi zašalujete akýkoľvek strop pri stavbe či rekonštrukcii.

Plán kladenia zadarmo

Pošlite nám vnútorné rozmery či pôdorys podlažia a my vám bezplatne vypracujeme kladačský plán. Počet stojok a nosníkov optimalizujeme na minimum. Zadarmo dostanete aj oddebňovací olej.

Komponenty známych značiek

Prenajímame debnenie renomovaných a medzi stavbármi obľúbených značiek Doka a Peri. Fungujú ako stavebnicové systémy, vďaka čomu sa jednotlivé prvky dajú jednoducho kombinovať.

Dopravu vám zabezpečíme

Ak nemáte možnosť odviezť stropné debnenie svojím vozidlom alebo na prívesnom vozíku, stačí nám to povedať. Po dohode vieme zabezpečiť dovoz aj odvoz prenajatého stropného debnenia.

Cenová ponuka zadarmo

Vypracovanie cenovej ponuky na prenájom debnenia je zadarmo. Výsledná cena závisí od množstva požičaných prvkov a dĺžky doby prenájmu. Výška zálohy sa určí na základe dohody.

Stropné debnenie PÚCHOV

Ponuka stropného debnenia

Debniace 3S dosky

Trojvrstvové laminované lepené dosky hrúbky 21 mm, ktoré zaručujú presný a hladký povrch. Máme ich v šírkach 25 a 50 cm. K dispozícii sú rôzne dĺžky: 100, 150, 200 a 250 cm. Ich kombináciou dosiahnete ideálne vyplnenie debniacej plochy.

Nosníky H20

Tieto nosníky prenajímame v dĺžkach 100, 145, 195, 215, 245, 260, 290, 330, 360 a 390 cm. Ich výška je 20 cm, šírka 8 cm. Variabilita rozmerov umožňuje minimálne prekrývanie nosníkov a úsporu na váhe debnenia.

Stojky

Výsuvné oceľové podpery máme pre stropy výšok 2,1 až 3,5 metra. Nahrubo (v rozmedzí 10 cm) sa nastavia pomocou zaisťovacieho kolíka, presná výška sa upraví integrovanou závitovou časťou.

Hlavy

Hlavy upevňujú nosníky na stojkách. Krížová hlava drží nosník v zvislej polohe. Jej natočenie umožňuje upevniť jeden, alebo dva nosníky. Využíva sa na začiatku, konci a v spojoch nosníkov. Pomocná hlava v strede nosníkov istí správnu polohu stojky.

Trojnožky

Upevňujú stojky v zvislej polohe a zlepšujú stabilitu celého systému. Vďaka sklopným ramenám sa dajú umiestniť aj popri stenách, v rohoch či popri iných prekážkach. Upevňujú sa jednoduchým klinovým hákom a stojkou.

Stropné debnenie PÚCHOV

Prenájom debnenia vám nestačí?

Šalung vám môžeme zmontovať a demontovať, prípadne dodať komplet betonáž stropu, venca či prievlakov na kľúč.

Debnenie PÚCHOV

Potrebujete pomôcť so stavbou?

Sme stavebná spoločnosť s takmer tridsaťročnou históriou. Za sebou máme kvantum úspešných projektov. Okrem prenájmu stropného debnenia vám pomôžeme s rôznymi druhmi stavebných prác, zabezpečíme vám stavbu na kľúč alebo dodáme ďalšie prvky pre debnenie vencov, okraja stropnej dosky či pre podopretie stropov.